ما همه با حسام خواهیم بود
دوشنبه 13 مهر 1394 - 15:38:54

هیات شطرنج استان گیلان با همکاری باشگاه نخبگان گیلان برگزار می کند.

اولین دوره مسابقات شطرنج جام حسام قهرمان

شنبه 18 مهرماه 94 ساعت 5 عصر

بمناسبت حمایت از حسام مرادی فر

قهرمان نوجوان گیلانی که در بستر بیماری مبارزه می کند.


hesam.jpg

این قهرمان دلاور شطرنج گیلان که چند سال پیاپی با نتایج خوب و درخشان خود همه نگاهها را بسوی خود خیره کرده بود مدت چند ماه است که در بستر بیماری مبارزه بسیار سختی را سپری می نماید همه قهرمانان  مربیان وداوران رشته شطرنج از گیلان و سراسر کشور به پاس عشق به حسام عزیز روز شنبه با حضور خود در این مسابقه ضمن اعلام همبستگی با او و شریک بودن در درد و رنجی که تحمل می کند در این مسابقه شرکت کرده ودرآمد حاصل آن را بعنوان هدیه در تامین بخشی از هزینه های سنگین درمان وی به ایشان هدیه می نمایند.

ورودیه مسابقات توسط شرکت کننده نعیین ودریافت خواهد شد.

اولین نفراتی که ثبت نام کردند:
  1. کیومرث بیات رییس هیات شطرنج استان گیلان ،  احمد رضایی داور بین المللی و مسئول سایت شطرنجباز  ، مسعود رهنما مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان ، مهندس مهرداد پهلوانزاده دبیر فدراسیون شطرنج کشور ، فریدون اسکندری رئیس کمیته لیگ و مسابقات فدراسیون شطرنج کشور ، بنا به اظهار آقای پهلوانزاده احسان قائم مقامی مرد اول شطرنج ایران ، همایون توفیقی استاد بزرگ شطرنج گیلان ، محسن واحدی رئیس هیات اتومبیل رانی و موتور سواری گیلان ، دکتر شفق پور رئیس هیات پرورش اندام و بدن سازی استان گیلان به همراه خاتمی دبیر محترم هیات ، میر شهاب مومنی نایب رئیس هیات فوتبال استان گیلان ، کامران جعفری خبرنگار برجسته صدا و سیمای مرکز گیلان ، کریم خرسندی صاحب امتیاز روزنامه پر تیراژ سئوال و جواب ، استاد محسن هوشنگی مسئول کانون پیش کسوتان گیلان ، اسفندیار زیال رئیس هیات کاراته گیلان ، شاه محمدی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت ، حسین آریا نژاد مربی تیم ملی نوجوانان شطرنج کشور ، استاد رضا زاده مربی تیم های ملی ورزشهای رزمی ، پهلوان اصغر ابراهیمی قهرمان وزنه برداری ایران و آسیا . استاد رحیم دلجو و تیم نظام مهندسی گیلان ، مهندس وجدانی ریاست محترم هيئت شطرنج خراسان رضوي، کاوه خلیلی داور فدراسیون جهانی شطرنج

تمامی این عزیزان در جدول مسابقه ثبت نام و بازی خواهند نمود.
ثبت نام حضوری خواهد بود ودرهیات شطرنج  دبیر محترم این هیات کمک مالی شما را بصورت نقدی وصول و ثبت نام شمارا قطعی خواهد نمود در ضمن شماره کارت ذیل جهت آن دسته از عزیزان استانهای کشور که قصد ارسال کمک دارند تقدیم می شود که اسامی آنان به همراه اسامی شرکت کنندگان و مبلغ واریزی کلیه بازیکنان بعدا در سایت درج خواهد شد لطفا پس از ارسال وجه با پیامک به شماره اینجانب از کمک خود مارا مطلع فرموده تا در لیست خیرین قرار گیرد.

شماره کارت جهت ثبت نام

6104337940786310

بنام مهندس ارسلان زرین فام  بانک ملت

تلفن همراه جهت ارسال پیامک

09113340137

اسامی خیرین :

1-قهرمان نوجوانان کشور و دارنده مدال آسيايي آقای نیما فندرسکي.  3.000.000 ريال واریز نمودند.
2- آقای طهماسبی از شیراز مبلغ 1.000.000 ریال واریز نمودند.
3- آقای کاوه خلیلی داور محترم فیده از ارومیه ارومیه مبلغ 1.000.000 ریال واریز نمودند.

4-آقای بهروزی از تبریز تولیدی صفحه مهره شهریار مبلغ 1.000.000 ریال واریز نمودند.گروه خبری:عمومی | ارسال نظر: 1 |  نسخه مناسب برای چاپ
پیام داوران بین المللی شطرنج
چهارشنبه 8 مهر 1394 - 15:42:23

پیام مشترک داوران بین المللی و فیده شطرنج

pahlevanzadeh_5.jpg
 
انتخابات ریاست فدراسیون شطرنج و فضای حاکم بر شطرنج کشور ما را بر آن داشت که مطلبی را به استحضار عموم جامعه شطرنج ایران عزیز برسانیم. درک فضای حال شطرنج ایران کار مشکلی است؛ کلاف سردرگمی که ما را به هر سویی ممکن است سوق دهد. شاید از سر مهر و دلسوزی، شاید لجاجت، شاید عناد، شاید قانون گریزی و شاید گاها دوستی بیش از اندازه در میان یکایک اعضای ورزش شطرنج، تضادهایی را ایجاد کرده است. دیروز که گذشت امروز نیز بد و خوب می­گذرد فردا را چه می شود و چه می توان کرد؟ چه کسی می تواند برنامه ریزی کند و چه کسی می تواند اجرا نماید؟
 در این سالیان اساتید زیادی داوری را به ما آموخته اند که البته هر چه خوبی از آنها و نقایص از ما است. به عنوان اعضای کوچکی از جامعه داوری شطرنج و کسانی که از نزدیک شخصیت آقای پهلوان زاده را به چشم دیده ایم برخود لازم  می دانیم که بگوییم یکی از سخت­کوش ترین انسان هایی که تا به حال شناخته ایم امسال در انتخابات ریاست فدراسیون شرکت نموده است. عدم تاثیرپذیری از نکات منفی و سعی در هرچه بهتر انجام شدن امور و اولویت داشتن کار در هر حال بر هر چیز دیگر از ویژگی های بارز آقای پهلوان زاده است که ما و شاید همه بر آن معتقدند. خوشحالیم که چنین فردی و از جامعه داوری برای هدایت شطرنج کشورمان پا پیش نهاده و در این راه قرار گرفته است و امیدوارم همه وی را یاری کنیم تا شطرنج سربلند و پیروز باشد. شایان است که بگوییم سخنان ما نافی توانایی های سایر نامزدها نیست و صرفا بیان واقعیتی است که از پیش دیده بودیم.

با آرزوی روزهای روشن برای شطرنج کشور
 
 
سامان آرمند،غلامحسین اکبرزاده، فریبا باقرزاده،شهره بیات
 محمود ترازی،افشین تهرانی،حمید رضا جدیدی،مهدی حسینعلی
 کاوه خلیلی، امیر اسد رئیسی،روشنک روشن طبری، شهرام سالاری،سپیده شادین
 مسعود شرافتی، خدیجه شریف نتاج، ایرج صباح، بهنام فرد بهبهانی، رینا فقیه نوبری
 حسین کاظمی آشتیانی، محمد کرمی،ناصر کنعان آذر، لوزا کهکشانی
حسین گلشنی، مقصود گیاهی، رضا لاجوردی زاده، محمد صادق مرزوقی، مهدی محمدي
   عبدالله مصلحی،شهرام منوچهری،علیرضا موسی علی، امیر عرفان هاشمی، کاوه هنری

"اسامی داوران گرامی به ترتیب حروف الفبای فارسی درج گردیده است"


گروه خبری:عمومی | ارسال نظر: 0 |  نسخه مناسب برای چاپ
نفرات اول لیست ریتینگ گیلان حقوق بگیر شدند
چهارشنبه 8 مهر 1394 - 08:36:19

               نفرات اول لیست ریتینگ گیلان و استاد بزرگ گیلان حقوق بگیر شدند

                                                   _555.jpg

در راستای تحقق وعده های ریاست هیات شطرنج استان گیلان در مجمع انتخاباتی این استان مقرر گردید نفرات اول لیست ریتینگ استان گیلان در رده بانوان و آقایان و استاد بزرگ همایون توفیقی در لیست حقوقی کارکنان هیات شطرنج استان گیلان قرار گیرندبر همین اساس امیر رضا پوررمضانعلی و محدثه علیجان زاده اولین حقوق خودرا در پایان شهریور ماه از هیات شطرنج استان گیلان دریافت نمودند طی هماهنگی بعمل آمده استاد بزرگ گیلان هم از مهرماه به این لیست اضافه خواهند شد یعنی هر بازیکنی که به درجه استاد بزرگی برسد حقوق بگیر هیات شطرنج استان گیلان خواهد شد در حال حاضر گیلان یک استاد بزرگ دارد و چهارتن از بازیکنان زمینه اخذ این عنوان را دارا می باشند.


گروه خبری:عمومی | ارسال نظر: 1 |  نسخه مناسب برای چاپ
انتخابات
چهارشنبه 8 مهر 1394 - 08:14:13

یکپارچگی جامعه شطرنج کشور
بر اساس نظر سنجی های صورت گرفته:

پیروزی پهلوانزاده در انتخابات فدراسیون شطرنج قطعی است
 

بر اساس بررسی های انجام شده 85 درصد از اعضای مجمع روی پهلوانزاده هم نظر می باشند

این اتفاق نظر روی یک چهره شطرنجی ارزشمند برای اولین بار در کشور بی نظیر است .

mehrdadkirsan.jpgگروه خبری:عمومی | ارسال نظر: 0 |  نسخه مناسب برای چاپ
آیین نامه ششمین دوره مسابقات شطرنج جام دریا (ریتد)
دوشنبه 30 شهريور 1394 - 11:44:08

6th_darya.jpg

مشاهده آیین نامه مسابقات در ادامه متن ...
[ ادامه مطلب ... ]

گروه خبری:عمومی | ارسال نظر: 0 |  نسخه مناسب برای چاپ
آیین نامه مسابقات شطرنج لیگ های استان گیلان در سال 1394
سه شنبه 17 شهريور 1394 - 23:25:40

a-league.jpg

مسابقات شطرنج لیگهای برتر ، دسته یک ، دسته دو استان گیلان در سال 1394

افتتاحیه این مسابقات و همچنین مراسم توزیع جوایز لیگهای سال گذشته ، راس ساعت 16 مورخ 94/7/17 در هیات شطرنج استان گیلان برگزار میگردد ، ضمن اینکه هفته اول این مسابقات بعد از مراسم افتتاحیه استارت خواهد خورد.

آخرین مهلت ثبت نام و پرداخت ورودیه 5 مهرماه می باشد ، در صورت عدم مراجعه تیمها تا این تاریخ به منزله انصراف آن تیم تلقی می شود و تیم جدید جایگزین خواهد شد.

شماره حساب هیات شطرنج استان گیلان جهت پرداخت ورودیه 0110297043007 (بانک ملی)

مشاهده آیین نامه مسابقات در ادامه مطلب ...
[ ادامه مطلب ... ]

گروه خبری:عمومی | ارسال نظر: 0 |  نسخه مناسب برای چاپ
برو به صفحه  [1] 2 3 ... 12 13 14
طراحی و توسعه وب : روج سیستم